Kontejnerová doprava Beroun

Nabízíme kontejnerovou dopravu, dodávky štěrků, písků, zeminy a zavlhlých betonů. Strojní nakládky sutě, stavebního odpadu a zeminy, včetně likvidace na skládkách dle daných předpisů.

Ukázka našich prací:

Kontejnery jsou k vidění stále častěji. Jejich využití již totiž přesahuje pouze samotný transport zboží či stavebních materiálů. Z těchto důvodů je čas od času potřeba někoho, kdo si poradí s kontejnery libovolných rozměrů. Přesně to zvládneme i my, a to díky nezbytným dopravním prostředkům. K dispozici máme výkonná a spolehlivá nákladní vozidla se zkušenými řidiči. Díky tomu zvládneme přepravit kontejnery různého typu velmi bezpečně, přitom dostatečně rychle.

Námi nejčastěji realizované zakázky v ohledu transportu kontejnerů tkví v přepravě stavebních materiálů a odvozu stavební suti ze stavenišť. Pro tyto účely používáme nízkou kontejnerovou nástavbu, kterou při realizaci zemních prací používáme nejčastěji. Společně s nepříliš velkým, ale dostatečně výkonným nákladním vozidlem pro nás nepředstavuje kontejnerová doprava v rámci odvozu stavební sutě nebo transportu stavebního materiálu žádný problém.