Zemní práce Beroun

Provádíme zemní práce, úpravy pozemků, výkopy pro kanalizaci a přípojky. Dále provádíme výkopy pro montáže jímek, septiků, bazénů, oplocení a základových desek.

Ukázka našich prací:

Zemní práce Beroun zahrnují veškeré činnosti, které mají co dočinění s terénními úpravami. Hloubení výkopů, otvorů pro bazény či třeba zakládání staveb. Mezi zemní práce je však možné zařadit i rovnání pozemků a zahrad, případně také transport stavebních materiálů či odvoz stavební suti. Kromě toho zvládneme provést montáž plastových bazénů včetně filtrace.

Abychom mohli realizovat výkopové práce, co možná nejrychleji, ale také nejkvalitněji, máme k dispozici potřebné technické vybavení. Kromě toho disponujeme také mnohaletými zkušenostmi, a proto pro nás není překážkou ani velmi členitý terén s různorodým složením.

Rychle, bezpečně, precizně a bez kompromisů

Chcete-li realizovat jakékoliv terénní úpravy, hloubení výkopů nebo třeba přípravu na zhotovení základů rodinného domu, můžete se směle obrátit právě na Bagr z Berouna. Postaráme se o to, abyste byli se všemi dílčími činnostmi v našem podání spokojeni, a to bez jediné výtky.